اخبار امروز

آب و برق دانشگاه‌ها و مدارس استان بوشهر قطع نمی‌شوداکبر پورات صبح سه شنبه در نشست کمیسیون دانشجویی استان بوشهر اظهار داشت: امسال مصوبات سفر ریاست جمهوری در خصوص دانشگاه‌ها و حوزه آموزش استان بوشهر از بخش صنعت به صورت ویژه پیگیری خواهیم کرد و از محل مسئولیت‌های اجتماعی هم باید به دانشگاه‌های استان کمک و حمایت‌های لازم صورت گیرد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر تصریح کرد: همچنین برای ایاب و ذهاب دانشجویان از ظرفیت شهرداری‌ها استفاده شود که در این زمینه شهرداری بندر بوشهر آمادگی خود را برای هرگونه همکاری و ارائه خدمات اعلام کرده است.
پورات افزود: افزایش روشنایی و بهسازی محیطی در دانشگاه‌ها، خیابان و کوچه‌های منتهی به دانشگاه و خوابگاه‌های دانشجویی در دست اقدام است.
وی گفت: همچنین با رایزنی‌های صورت گرفته با شرکت آب و برق استان بوشهر، دیگر شاهد قطع آب و برق دانشگاه‌ها، مدارس و به ویژه خوابگاه‌های دانشجویی نخواهیم بود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر عنوان کرد: در راستای بهبود سلف سرویس دانشگاه‌ها کنترل و نظارت ویژه انجام خواهد شد و در همین راستا اقلام اساسی نظیر برنج، روغن، گوشت و مرغ به دانشگاه‌ها کمک می‌شود.
پورات با تاکید بر اینکه نشاط اجتماعی و برگزاری جشن و مراسم مختلف در فضای دانشگاه‌های استان باید افزایش یابد، اظهار کرد: امسال بازدید دانشجویان از مراکز صنعتی استان با عنوان راهیان پیشرفت برگزار خواهد شد که در کنار این چنین برنامه‌ها باید اقدامات فرهنگی در دانشگاه‌های استان افزایش یابد.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا