اخبار امروز

آستارا رکود دار بیشترین بارش‌ها در ۴۸ ساعت گذشتهمدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به ادامه بارش‌ها تا اواخرامشب در استان، گفت: شهرستان مرزی آستارا با حدود ۲۷۱ میلیمتر بارندگی بیشترین بارش‌ها را در ۲ روز گذشته داشته است. 
محمد دادرس افزود:  بارش باران شب گذشته در برخی از شهر‌های گیلان شدت گرفته و تا کنون امام زاده اسحاق با ۱۴۵ میلیمتر، بندر انزلی با ۱۳۵ میلیمتر، رضوانشهر با ۹۰ میلیمتر و تالش با ۸۳ میلیمتر بیشترین بارش‌ها را در گیلان داشته اند.
وی با اشاره به اینکه سامانه بارشی از عصر امروز تضعیف می‌شود گفت: احتمال بارش باران سیل آسا در شهر‌های غربی استان همچنان وجود دارد.
مدیرکل هواشناسی گیلان افزود: هوای گیلان از فردا نیمه ابری است و دمای هوا به تدریج تا اوایل هفته پیش رو تا ۵ درجه افزایش می‌یابد.
محمد دادرس با اشاره به طغیان رودخانه‌ها در گیلان از مسافران و طبیعت دوستان خواست در حاشیه رودخانه‌ها مستقر نشوند و با توجه به احتمال رانش زمین به مناطق کوهستانی نروند. 
وی گفت: دریای خزر امروز و فردا با بیشینه ۲ و نیم متر ارتفاع موج برای فعالیت‌های دریانوردی نامناسب است. 
مدیر کل هواشناسی با اشاره به بارش شدید باران در مرکز استان در شب گذشته افزود: دمای هوای شهر رشت امروز ۱۸ درجه سلسیوس و رطوبت هوای این شهر ۱۰۰ درصد است. 
در ۲۴ ساعت گذشته اسبه وونی تالش با ۸ میلیمتر کمترین دما و منجیل با ۲۷ درجه بیشترین دما را در استان داشته است.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا