اخبار امروز

آغاز تعمیرات ۲۲ دستگاه پل و ابنیه فنی در قلعه گنجمحمد ابراهیمی گفت: به منظور حفظ، نگهداری و افزایش ایمنی راه‌های حوزه شهرستان قلعه گنج، اصلاح رادیه و برید ابنیه فنی حوزه راه‌های راهداری قلعه گنج در دستور کار قرارگرفت و تا کنون ۳ دستگاه پل تعمیر شده است و مرمت ۱۹ دستگاه پل دیگر نیز در حال انجام می‌باشد.
او به اقدامات پیشگیرانه پیش از بارندگی‌های پاییز و زمستان اشاره کرد و بیان داشت: اجرای دریواسیون برای هدایت آب‌های سطحی در بالا دست و پایین دست ۱۵ دستگاه پل نیز انجام شده است.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان قلعه گنج همچنین از تنقیه و پاکسازی دهانه ۱۱ دستگاه پل در حوزه راه‌های استحفاظی شهرستان قلعه گنج خبر داد.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا