اخبار امروز

آغاز تولید کنسرو رب گوجه فرنگی در اسدآبادحسینعلی شرکایی با اشاره به اینکه با راه اندازی این خط تولید زمینه اشتغال ۵۰ نفر فراهم می‌شود، گفت: این کارخانه هم اکنون به صورت فصلی فعالیت می‌کند، اما با آغاز فرایند کنسرو سازی، ظرفیت تولید در این کارخانه سالانه خواهد شد. 
زنگنه مدیرعامل کارخانه رب اسداباد هم گفت: رب تولیدی این واحد به صورت فله به استان‌های شمالی کشور حمل، و مراحل کنسرو رب در خارج از استان انجام می‌شود و محصول تولید شده کارخانه رب اسدآباد به کشور‌های اروپایی و آسیایی صادر می‌شود که نشان از مرغوبیت بالای گوجه اسدآباد دارد.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا