اخبار امروز

آغاز رزمایش فینوال-۲۰۲۳ روسیهوزارت دفاع روسیه اعلام کرد رزمایش نظامی موسوم به «فینوال-۲۰۲۳» در شمال شرق این کشور آغاز شده است.
به کزارش تی آر تی، در اطلاعیه این وزارتخانه خاطرنشان شد هدف از رزمایشی که به فرماندهی نیکولای یومنوف، فرمانده نیروی دریایی روسیه انجام می‌شود، حفاظت از مسیر دریای شمال است. 
در این اطلاعیه آمده است که این رزمایش تاکتیکی در دریای برینگ، در سواحل چوکوتکا و در شبه جزیره در حال برگزاری است و حدود ۱۰ هزار پرسنل نظامی و بیش از ۵۰ قطعه تجهیزات نظامی از جمله کشتی، زیردریایی، هواپیما، بالگرد‌ها و سامانه‌های موشکی ساحلی در این رزمایش شرکت دارند.
بر اساس این اطلاعیه، تمام بخش‌های این رزمایش ماهیت دفاعی دارند و با هدف بهبود آموزش نیرو‌ها برای عملیات در مرز‌های شمال شرقی روسیه انجام می‌شود.
هیچ اطلاعاتی در مورد زمان پایان تمرین فینوال-۲۰۲۳ ارائه نشده است.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا