اخبار امروز

آغاز طرح داوطلبانه تحویل سلاح‌های غیر‌مجاز در فهرجامیرحسین بهجتی از آغاز طرح داوطلبانه تحویل سلاح‌های غیر مجاز در این شهرستان خبر داد.
او افزود: دارندگان سلاح غیر مجاز که تا پایان مهر ماه امسال، سلاح غیر مجاز خود را به دادگاه عمومی فهرج و سایر نهاد‌های امنیتی و انتظامی شهرستان تحویل دهند از تخفیفات و ارفاقات قانونی برخوردار خواهند شد.
رئیس دادگاه عمومی فهرج تأکید کرد: پس از اتمام این طرح، اشد مجازات در انتظار افرادی خواهد بود که اقدام به نگهداری سلاح غیر مجاز می‌کنند.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا