اخبار امروز

آغاز کنفرانس ملی زئولیت و کاربردهای آن در دانشگاه سمنان
دبیر اجرایی این کنفرانس از ارسال ۱۱۶ مقاله علمی به دبیرخانه خبر داد و گفت: کمیته داوران پس از بررسی ۱۰۳ مقاله را پذیرش کرد که از این تعداد ۹ مقاله به صورت سخنرانی و ۹۴ مقاله به صورت پوستر در مدت دو روز ارائه می‌شود.
 کیانا پیوندی با اشاره به برنامه ریزی ۱۸ سخنرانی متخصصان داخلی و خارجی و برگزاری چهار کارگاه آموشی درباره زئولیت و کاربردهای آن گفت : در حاشیه این کنفرانس نمایشگاهی از یافته‌های شرکت‌های دانش بنیان در حوزه صنعت نیز برپا شده است .
وی گفت : یکی از سخنرانان برجسته این کنفرانس، فرناندو بورساتو رئیس انجمن بین المللی زئولیت طبیعی است. 
استان سمنان جایگاه نخست استخراج زئولیت در کشور را در اختیار دارد و ۹۵ درصد نیاز کشور به زئولیت از استان سمنان تامین می‌شود.
کاربرد زئولیت در تولید مصالح ساختمانی، صنایع کاغذسازی، داروسازی و پزشکی، شوینده‌ها و صنعت نفت است.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا