اخبار امروز

آماده‌سازی ورزشگاه آزادی برای بازی پرسپولیس و النصر
تیم‌های فوتبال پرسپولیس و النصر عربستان امشب  ساعت ۲۱:۳۰ در اولین دیدار مرحله گروهی خود در لیگ قهرمانان آسیا به مصاف یکدیگر می‌روند. سرخپوشان در حالی میزبان النصر و رونالدو هستند که به دلیل حکم کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا از یک بازی خانگی با حضور تماشاگر محروم هستند و این بازی مهم را باید در استادیوم خالی از تماشاگرِ آزادی برگزار کنند.
به همین خاطر کانون هواداران پرسپولیس برای پوشاندن سکو‌های در حال تعمیر استادیوم آزادی از بنر و پرچم این باشگاه استفاده کرد.
همچنین چمن ورزشگاه آزادی برای بازی پرسپولیس و النصر امروز آماده شد تا بازیکنان ۲ تیم بتوانند بازی خوبی به نمایش بگذارند.  

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا