اخبار سیاسی

آیین نکوداشت دانش آموختگان بین المللی برگزار می شود- اخبار سیاست ایران – اخبار سیاسی تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم

به گزارش خبرخونه:

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم به نقل از سازمان امور دانشجویان؛ آیین نکوداشت دانش‌آموختگان بین‌المللی سراسر کشور با هدف عمق بخشی در ارتباطات فرهنگی ملل در بستر فرهنگ غنی ایران اسلامی، تعمیق ارتباطات عاطفی، تقویت و استمرار بخشی به ارتباطات دانش‌آموختگان، در شهر قم و در کنار مضجع شریف حضرت معصومه «س» و به همت اداره کل دانشجوان بین‌الملل سازمان امور دانشجویان و به میزبانی دانشگاه قم برگزار می‌شود.

مراسم افتتاحیه نکوداشت دانش‌آموختگان بین‌المللی دختر و پسر در سال جاری به صورت همزمان عصر روز شنبه 16 اردیبهشت برگزار خواهد شد، در این آیین که در صحن حضرت معصومه «س» برگزار می‌شود دکتر هاشم داداش‌پور معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و رئیس سازمان امور دانشجویان نیز حضور خواهد داشت.

دانشجویان بین‌الملل از بیش از 39 دانشگاه و 19 ملیت در این آیین شرکت می‌کنند و برنامه‌های متنوع فرهنگی، آموزشی با نگاه تخصصی به دانشجویان بین‌الملل برای آن‌ها طرح‌ریزی شده است.

گفتنی است؛ نخستین آیین نکوداشت دانش آموختگان سال گذشته در مشهد مقدس و در جوار حرم عالم آل محمد «ص» برای دانشجویان دختر و پسر برگزار شده است.

انتهای پیام/

https://tn.ai/2889130

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا