اخبار امروز

اتحادیه اروپا مردم عادی روسیه را هدف گرفته است
این وزارتخانه در بیانیه‌ای طی روز دوشنبه اعلام کرد: «ممنوعیت پرواز‌های مستقیم، تشدید سیاست‌های صدور روادید و اکنون «روشن‌سازی» درباره تحریم‌ها، به‌طور خاص برای آسیب رساندن به مردم عادی روسیه از طریق غیرممکن کردن ورود آن‌ها به اتحادیه اروپا است.»
براساس گزارش آر تی، در ادامه این بیانیه آمده است: «اکنون کاملاً واضح است که رهبری فعلی اتحادیه اروپا قصد دارد با ایجاد محدودیت‌های شدید برای برقراری ارتباط افراد با یکدیگر، «پرده آهنین» را پایین بکشند.»
این وزارتخانه هشدار داد که کشور‌های عضو اتحادیه اروپا نمی‌توانند «پشت بروکسل» پنهان شوند و همچنان برای آزار و شکنجه اتباع روسیه «پاسخگو خواهند بود». مسکو همچنین از شهروندان خود خواست هنگام برنامه ریزی برای بازدید از کشور‌های غیر دوست همه خطرات را در نظر بگیرند.
کمیسیون اروپا در ماه جاری تایید کرد که توقیف خودرو‌ها و سایر اقلام شخصی که توسط اتباع روس وارد شده بودند، مطابق با تحریم‌های اعمال شده علیه مسکو در سال ۲۰۱۴ بوده و در پی عملیات نظامی روسیه در اوکراین که در فوریه ۲۰۲۲ آغاز شد، گسترش یافت. این بلوک گفت که این محدودیت‌ها که برای گردشگران و افرادی که از روسیه نقل مکان می‌کنند نیز اعمال می‌شود، با هدف تضعیف قابل توجه پایه اقتصادی روسیه است.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا