اخبار امروز

اجرای تمهیدات ترافیکی ویژه بازگشایی مدارس در هرمزگان
سرهنگ مجید صالح پور رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی هرمزگان گفت: برای تسهیل در عبور و مرور و افزایش ضریب ایمنی تردد دانش آموزان، با بکارگیری توان تجهیزات خودرویی و انسانی تمهیدات ترافیکی درمعابر به ویژه معابر پرتردد و محدوده مدارس اعمال خواهد شد. 
او گفت: تامین ایمنی دانش آموزان به ویژه در مقاطع تحصیلی ابتدایی و راهنمایی، پوشش ترافیکی مدارس در حاشیه معابر و آموزش به دانش آموزان در خصوص علائم راهنمایی و رانندگی و اصول اولیه ایمنی عبور و مرور با همکاری مدیران مدارس و اولیاء دانش آموزان از دیگر اهداف اجرای این طرح است.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا