اخبار امروز

اجرای عدالت و رسیدگی به مشکلات قضایی شهروندان سیاست راهبردی قوه قضائیه استجلسه ملاقات عمومی رئیس کل دادگستری چهارمحال و بختیاری در محل دفتر ریاست اداره کل دادگستری استان برگزار و طی آن مراجعین به صورت مستقیم و رو در رو مشکلات و درخواست‌های حقوقی و قضایی خود را مطرح کردند.
در حاشیه برگزاری این جلسه محمد رزم رئیس کل دادگستری استان ضمن تأکید بر رسیدگی سریع و دقیق به پرونده‌های قضایی اظهار کرد: اثربخشی ملاقات‌های مسئولان قضایی با مردم در رضایتمندی عمومی و توسعه عدالت اجتماعی متبلور است و لذا تلاش‌ها در دستگاه قضایی باید حول محور خدمت رسانی مضاعف به مردم و افزایش سطح اعتماد عمومی به دستگاه قضایی سازماندهی شود. 
بیشتر بخوانید
وی افزود: توصیه رهبر معظم انقلاب به مسئولان قضایی تکریم ارباب رجوع و توجه به کرامت انسانی شهروندان است و بر این اساس همه خادمان مردم در دستگاه قضا می‌بایست برای صیانت از حقوق حقه مردم و نظارت شایسته بر امور قضایی شهروندان گام بردارند.
گفتنی است جلسات ملاقات عمومی رئیس کل دادگستری استان و معاونین ایشان دوشنبه هر هفته در محل اداره کل دادگستری چهارمحال و بختیاری برگزار می­ گردد.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا