اخبار امروز

اجرای ۴۳ برنامه شاخص دفاع مقدس در البرزجانشین فرمانده سپاه امام حسن مجتبی استان البرز گفت:  بیش از یک هزار برنامه در زیرمجموعه برنامه های هفته دفاع مقدس با شعار ما میتوانیم اجرا می شود.
سردار مجتبی کرمی افزود: همزمان با مراسم تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس کشور که به صورت ویدیو کنفرانس و با فرمایشات مقام معظم رهبری برگزار خواهد شد ، در استان البرز بیش از ۴ هزار پیشکسوت دفاع مقدس هم در تالار شهیدان نژاد فلاح مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.
وی افزود: برگزاری رژه اقتدار دفاع مقدس،تجلیل و دیدار از ۴ هزار و ۳۰۰ خانواده شهید در شهرستان های استان ، گلباران و عطر افشانی مزار شهدا در تمام گلزار های شهدای استان، افتتاح ۴۳۰ نمایشگاه فرهنگی در شهرستانهای استان ، بازسازی عملیات غرورمند کربلای یک ، افتتاح نمایشگاه دفاع مقدس در تمام شهرستانهای استان ،نواختن زنگ دفاع مقدس در ۴۳۰ مدرسه استان و اعزام دانش آموزان و دانشجویان به کارخانجات و شرکتهای دانش بنیان در اردوی پیشرفت از دیگر برنامه های دفاع مقدس در استان است.
سردار کرمی گفت:  سپاه استان در راستای محرومیت زدایی و حمایت از اقشار کم درآمد جامعه بیش از ۴۳ گروه جهادی پزشکی و عمرانی را به مناطق محروم استان اعزام می کند و ۴۳ سری جهیزیه هم برای زوج های نیازمند استان در نظر گرفته است.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا