اخبار امروز

اجرای ۷۵ برنامه در جزیره هرمز به مناسبت هفته دفاع مقدس
سرگرد پاسدار حجت الله سالاری فرمانده سپاه سیدالشهداء (ع) هرمز گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس ۷۵ عنوان برنامه در قالب ۲۹۹ ریزبرنامه در جزیره هرمز اجرا می‌شود.
او همایش پیاده روی خانوادگی، نواختن زنگ مقاومت و نمایش اقتدار بسیج را از نخستین برنامه‌های اجرایی در هفته دفاع مقدس برشمرد.
سرگرد پاسدار حجت الله سالاری افزود: دیدار با خانواده‌های معظم شهداء، دیدار و تجلیل از رزمندگان دفاه مقدس، نشست بصیرتی، مسابقات فرهنگی و ورزشی، مسابقات کتابخوانی، برپایی نمایشگاه دفاع مقدس، غبارروبی قبور مطهر شهدای هرمز، خاطره گویی همسران و مادران شهداء و همایش رزمندگان و ایثارگران دفاع مقدس از دیگر برنامه‌های هفته دفاع مقدس در هرمز است.
امام جمعه هرمز نیز گفت: انتقال فرهنگ و ارزش‌های هشت سال دفاع مقدس به جوانان بسیار ضروری است و باید در این مورد نهاد‌ها بیش از گذشته و بصورت مستمر برنامه ریزی و اقدام کنند.
حجت الاسلام جعفر رستاخیز افزود: وظیفه مسئولان تبیین اهداف و آرمان‌های انقلاب به نسل سوم است و روشنگری و آگاهسازی جوانان گام مهمی برای مقابله با جنگ نرم دشمن است.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا