اخبار امروز

احداث دیوار سنگی و گابیونی در محور کرج- کندوانحمید پرورشی ضمن اشاره به اقداماتی که در راستای ارتقای ایمنی محور کرج – کندوان انجام شده است، گفت: بدین منظور اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان نسبت به احداث دیوار سنگی و گابیونی در محدوده‌های آب شستگی ناشی از سیل در محور کرج- کندوان محدوده گچسر (نشرود- ورزن) اقدام کرده است.
وی با اشاره به این که احداث دیوار سنگی و گابیونی در نقاط مورد نیاز در حال اجراست، گفت: برای این طرح ۱۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.
او می گوید: اجرای این طرح از ابتدای شهریورماه آغاز شده است و تاکنون ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
پرورشی بیان کرد: مدت قرارداد این طرح ۱۲ ماهه است و طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده در موعد مقرر به پایان می‌رسد.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا