اخبار امروز

 اختتامیه فعالیت‌های تابستانی در قزوینمراسم اختتامیه فعالیت‌های تابستانی پایگاه‌های غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان و همچنین بیست و سومین دوره مسابقات پرسش مهر ریاست جمهوری و چهل و یکمین دوره جشنواره فرهنگی هنری (فردا) برگزار شد.
در پایگاه‌های غنی سازی اوقات فراغت تابستان بیش از ۸۰ هزار دانش آموز در کلاس‌های متنوع فرهنگی، ورزشی و مهارتی حضور داشتند.
در چهل و یکمین دوره جشنواره فرهنگی هنری فردا هم بیش از ۶۰ هزار دانش آموز در رشته‌های مختلف شرکت کردند.
 این جشنواره با بیش از ۸۰ رشته در حوزه‌های هنری، فضای مجازی رسانه، هنر‌های آوایی، ادبی، نمایشی کانون‌ها و مدارس برگزار شد.
در پرسش مهر ریاست جمهور هم دانش آموزان و فرهنگیان استان ۴۷ رتبه برتر را در مرحله کشوری کسب کردند.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا