اخبار امروز

اختلال در سامانه تسهیلات فرزندآوری متقاضیان هوراند را به دردسر انداخت
اعطای وام  به زوجین یکی از امکانات و تسهیلاتی است که دولت در اختیار آن‌ها قرار داد تا بدینوسیله از کانون گرم خانواده حمایت کند. به همین منظور سایت تسهیلات آسان را راه اندازی کرد تا واجدین شرایط بتوانند با ثبت نام از تسهیلات وام بهره‌مند شوند. اما این روز‌ها برخی از متقاضیانی که اقدام به ثبت در  این سامانه برای وام فرزند آوری کرده اند با اختلال مواجه شدند. 
شهروندخبرنگار ما از شهرستان هوراند استان آذربایجان شرقی که برای وام فرزندآوری اقدام کرده با اختلال در سامانه مواجه شده است.
متن پیام شهروندخبرنگار
باسلام بنده مدت ۲۰ روز است که برای وام فرزندآوری مدارکم را از طریق سایت تسهیلات آسان به بانک کشاورزی شهرهوراند در استان آذربایجان شرقی ارسال کردم. اما نه تنها در این شهرستان بلکه در شهر‌های اطراف آن نیز با مشکل برقراری ارتباط در سرور مواجه شدم. با وجود پیگیری‌هایی که حتی در شهر تهران داشتم، اما به نتیجه مطلوب نرسیدم. خواهش می‌کنم پیگیری کنید.
 
برای یادگیری اصول تصویربرداری خبری به صفحه «آموزش تصویربرداری برای شهروندخبرنگاران» مراجعه کنید.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا