اخبار امروز

ادعای رسانه‌های بیگانه درباره شهادت ۲ پاسدار در کردستان تکذیب شد
 چند روز گذشته همزمان با سالگرد اغتشاشات و مرگ مهسا امینی، خبری مبنی بر شهادت دو تن از نیرو‌های سپاه در بیجار و سنندج توسط رسانه‌های معاند در فضای مجازی و کانال‌های تلگرامی منتشر شد.
سردار امان‌الله گشتاسبی فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان اخبار رسانه‌های معاند مبنی بر شهادت پاسداران در سالگرد اغتشاشات و چند روز اخیر در استان کردستان را تکذیب کرد.
وی افزود: اصلا هیچ نیروی از سپاه در بیجار و سنندج به شهادت نرسیده و طرح چنین اخباری از اساس کذب و بی‌اساس است.
فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با بیان اینکه امنیت پایدار در سراسر استان پایدار و برقرار است، تصریح کرد: تلاش دشمنان نظام دروغ‌پراکنی و تشویش اذهان عمومی است.
 هفته‌ها و روز‌های اخیر به دنبال فراخوان متعدد رسانه‌های تروریستی معاند و ضدانقلاب و به دنبال شکست مزدوران در رسیدن به اهداف پلید خود، دشمن تلاش داشت با کشاندن مردم استان کردستان به خیابان‌ها بار دیگر اغتشاش دیگری را در سالگرد این اغتشاشات رقم بزند، اما به واسطه تلاش شبانه‌روزی نیرو‌های نظامی، انتظامی و دستگاه‌های امنیتی و هوشیاری و همراهی مردم همه توطئه‌های آنان خنثی و شکستی دیگر در کارنامه شوم‌شان به ثبت رسید.
منبع: تسنیم

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا