اخبار ورزشی

اردوی ۲ هفته‌ای در کمپ استانبول داریم/ ۳ مربی لالیگایی به کادر فنی اضافه می‌شوند

هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل باشگاه تراکتور درباره برنامه باشگاه برای آماده سازی تیم برای فصل آتی، اظهار کرد: همانگونه که پیش از این نیز عنوان شده، هدف‌گذاری هیئت مدیره بر مبنای آماده‌سازی تیمی قدرتمند برای فصل جدید مسابقات قرار گرفته و در همین راستا از چند ماه قبل اقدام به تمدید قرارداد سرمربی تیم و برخی بازیکنان شاخص و تاثیرگذار کرده‌ایم.

او افزود: پس از پایان مسابقات، پاکو خمز با مشخص شدن تعداد سهمیه بازیکنان خارجی از سوی فدراسیون فوتبال، فهرست بازیکنان خروجی و همچنین لیست بازیکنان مورد نیاز را در اختیار ما قرارداده است و هم براساس این لیست اقدامات لازم را انجام خواهیم داد. قرارداد ۸ بازیکن با باشگاه به اتمام رسیده و در حال تمدید قرارداد برخی از آنان براساس نظر کادرفنی هستیم.

مدیرعامل تراکتور با بیان اینکه مذاکرات برای تمدید قرارداد بازیکنان در دفتر تهران آغاز شده است، افزود: با توجه به دستورالعمل سازمان لیگ مبنی بر کنترل بیشتر قراردادها، در نظر داریم که کلیه قرارداد‌های بازیکنان و کادرفنی در چارچوب این مقررات تنظیم شود.

نصیرزاده در رابطه با برگزاری اردوی پیش فصل، عنوان کرد: براساس درخواست پاکو خمز اردوی پیش فصل به مدت ۲ هفته در تیرماه در یکی از مجهزترین کمپ‌های استانبول برگزار می‌شود و در همین راستا ۲ نفر به‌عنوان نماینده باشگاه طی هفته جاری از این کمپ بازدید خواهند کرد.

او همچنین از تغییرات در کادرفنی تیم خبر داد و بیان: سه مربی که سابقه کادر در لالیگا را دارند، از فصل آتی در کنار پاکو خمز با باشگاه همکاری خواهند داشت که از اردوی ترکیه به تیم ملحق می‌شوند.

اناهتیا هنرجو

اناهیتا هستم ، عاشق اخبار ورزشی ایران در سایت خبرخونه

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا