اخبار علمی و پزشکی

اطلاع‌رسانی مناسب سازمان سنجش برای برگزاری آزمون‌های هوشمند

عبدالرسول پورعباس، معاون وزیر علوم و رئیس سازمان سنجش در دیدار با کارکنان اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان سنجش ضمن تبریک روز ارتباطات و روابط عمومی، گفت: روابط عمومی تلفیقی از دانش و هنر و پلی میان سازمان و مخاطبان و در جهت آگاهی مخاطبان است.
معاون وزیر علوم، تحقیقات و فناوری خاطرنشان کرد: با توجه به ظهور فناوری‌های نوین انتظار مخاطبان از سازمان‌های مردم محور مانند سازمان سنجش تغییر کرده است و پیشرو بودن در اطلاع‌رسانی با استفاده از فناوری‌های جدید که با سرعت و دقت کافی همراه است ضرورتی اجتناب‌ناپذیر است.
وی با بیان اینکه فعالیت در عرصه روابط عمومی شغل نیست بلکه هنر است، ادامه داد: این هنر اگر با شوق گره زده شود به نتیجه مطلوب می‌رسد و کارکنان روابط عمومی سازمان سنجش با سعه‌صدر و ترغیب جوانان، می‌توانند در موفقیت و آینده آنان نقش ایفا کنند.
پورعباس تصریح کرد: روابط عمومی سازمان سنجش هماهنگی لازم با داوطلبان آزمون‌ها و البته در بسیاری موارد با عموم مردم را ایجاد می‌کند بنابراین هر اندازه محکم‌تر، منطقی‌تر و شاداب‌تر باشد در مسیر رسیدن به اهداف برنامه‌ریزی‌شده و حل مسائل داوطلبان موفق‌تر عمل می‌کند.
وی با اشاره به برنامه‌های آینده برای تغییر در فرایند برگزاری آزمون‌ها تأکید کرد: علاوه بر سرعت و دقت در پاسخگویی لازم است در مسیر اطلاع‌رسانی اجرای آزمون‌های هوشمند و بدون کاغذ گام‌های مناسبی برداشته شود. زمینه سازی برای برگزاری آزمون‌های الکترونیکی در حال انجام است و تلاش همه بخش‌های سازمان سنجش آموزش کشور برای پیشرفت در این مسیر پرفراز و نشیب ضرورت دارد.

خبر فارسی

باشگاه خبرگزاری جوان هستم با خبر های علمی و پزشکی در خدمت شما...

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا