اخبار امروز

افزایش توزیع شیرخشک در داروخانه‌های فارس
محمدجواد راعی با بیان اینکه در صورت نبود یکی از برند‌های مورد تقاضا در زمینه شیر خشک، همشهریان می‌توانند برند دیگری از شیرخشک را جایگزین کنند، گفت: در هفته گذشته با پیگیری‌های انجام شده، تعداد قابل توجهی از انواع شیر خشک‌های «ببلاک»، «آپتامیل» «نان» و «گیگوز» در استان توزیع شده است.
او در خصوص وضعیت فعلی شیرخشک در فارس، اظهار کرد: پس از برگزاری نشست‌های اضطراری و الزام شرکت‌های پخش دارویی در هفته گذشته، بیش از ۱۳۵ هزار قوطی شیر خشک به تمام داروخانه‌های شبانه روزی و منتخب در استان ارسال شد.
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی شیراز ادامه داد: شیر خشک معمولی یا رگولار برای شیرخواران سالمی که از شیر مادر محروم هستند، مصرف می‌شود و در حال حاضر این نوع شیر خشک در داروخانه‌های منتخب در دسترس است و در این هفته نیز میزان قابل توجهی از این نوع فرآورده‌ها تامین و توزیع می‌شود و این اطمینان وجود دارد که خانواده‌ها برای تامین این اقلام، هیچ نگرانی نداشته باشند.
راعی با بیان اینکه نوزادانی که دچار بعضی مشکلات نظیر آلرژی، رفلاکس و سایر اختلالات گوارشی هستند، به شیرخشک رژیمی نیاز دارند، افزود: شیرخشک‌های رژیمی را تنها با ارائه نسخه پزشک از داروخانه‌های منتخب و شبانه‌روزی دریافت کنند و در صورت هرگونه مشکل می‌توانند به شماره تلفن ۳۲۱۲۲۲۸۰ و یا ۳۲۱۲۷۸۸۱ تماس گرفته و از موجودی شیرخشک‌های مورد نیاز خود در داروخانه‌های استان مطلع شوند.
اخبار باشگاه خبرنگاران جوان فارس را در پیام رسان‌های زیر دنبال کنید:  
تلگرام https://t.me/yjc_fars
ایتا    https://eitaa.com/YJC_Fars
بله     https://ble.ir/yjc_fars

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا