اخبار امروز

افزایش ظرفیت آب شیرین کن سوزا قشم به ۲ هزار مترمکعب
عبدالحمید حمزه پور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان گفت: با نوسازی و نصب تجهیزات جدید به آب شیرین کن، ۸۰۰ مترمکعب در شبانه روز معادل ۴۰ درصد به ظرفیت آب شهر سوزا اضافه شد و اکنون تولید این آب شیرین کن ۲ هزار مترمکعب در شبانه روز است.
او با اشاره به ظرفیت هزار و ۲۰۰ متر مکعبی این آب شیرین کن پیش از تجهیز گفت: سرمایه‌گذار با هدف افزایش ظرفیت تولید آب شیرین در سایت سوزا اقدام به توسعه حوضچه آبگیر دریا، ساخت یک باب پیش تصفیه بتنی به ظرفیت سه هزار مترمکعب و طراحی و ساخت پکیج آب شیرین کرده است.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان گفت: هزینه ایجاد این تاسیسات ۲۰۰ میلیارد ریال است که توسط بخش خصوصی و در قالب قرارداد خرید تضمینی انجام شده است.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا