اخبار امروز

امامزاده شاه جمال (ع) و مسجد جمکران تا ۴ مهر میزبان زائرین خارجیابوالقاسم مقیمی در جلسه کمیته اجرایی ستاد تسهیلات زائرین و خدمات سفر استان قم با اشاره به آغاز سفر زائرین پاکستانی به استان قم عنوان کرد: زائرین پاکستانی بعد از حضور و زیارت در کشور عراق، کمی با تأخیر از مرز چذابه عبور کرده و به شهر مقدس قم سفر می‌کنند که با تمهیدات صورت گرفته، امامزاده شاه جمال (ع) و مسجد مقدس جمکران تا ۱۰ ربیع الاول میزبان این عزیزان خواهند بود.
معاون استاندار قم تصریح کرد: در راستای حفظ سلامت زائرین خارجی و پایداری سلامت عمومی همشهریان، کادر درمان و هلال احمر علاوه بر حضور در کنار زائرین خارجی، بررسی وضعیت سلامت آن‌ها را عهده دار خواهند بود و از وقوع بیماری و موارد خاص دیگر جلوگیری خواهند کرد.
مقیمی در پایان ضمن تاکید بر کنترل نرخ اتوبوس‌های حمل و نقل شهری و جاده‌ای توسط عوامل امر گفت: اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و سازمان اتوبوسرانی استان در این ایام ساماندهی نرخ‌های حمل و نقل شهری و جاده‌ای را در راستای تسهیل سفر زائرین به استان قم با جدیت پیگیری کنند و نظارت ۲۴ ساعته بر فرایند فروش بلیط در جریان باشد.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا