اخبار امروز

امام جمعه جدید بافق معرفی شدپس از خداحافظی حجت‌الاسلام سعادت‌فر در بین خطبه‌های نماز جمعه هفته گذشته شهرستان بافق، حجت الاسلام سید عباس حسینی به عنوان امام جمعه جدید شهرستان بافق معرفی شد.
او در رشته کارشناسی رشته فقه و اصول و کارشناسی ارشد رشته نهج البلاغه، در حوزه علمیه قم و دکتری تخصصی رشته علوم و معارف نهج البلاغه در دانشگاه قرآن و حدیث قم تحصیل کرده است. 
سابقه او در نگارش و تألیف شامل کتاب پرستوی مهاجر، جامعه امروز ما در کلام رسول خدا (ص)، خوشه‌ای از خرمن بزرگان، است و تألیفات آماده چاپ او شامل داستان‌های مشکل‌گشا، دخترم فاطمه، در محضر علامه کاشانی و یابن آدم است. 
حسینی همچنین سوابق اجرایی مختلفی از جمله مسئول آموزش مرکز آموزش تخصصی نهج البلاغه، مسئول برگزاری نماز در ستاد اقامه نماز حرم مطهر حضرت معصومه (س)، نماینده داخلی مجمع طلاب بافقی مقیم شهر مقدس قم، گذراندن دوره آموزش مکالمه زبان عربی در دانشگاه باقرالعلوم (ع)، گذراندن دوره آشنایی با فرقه ضاله وهابیت و شبهات آنان در موسسه در راه حق، گذراندن دوره آشنایی با کامپیوتر و برنامه‌های جانبی و کاربردی مورد نیاز، سابقه ۱۷ سال تبلیغ در مناطق مختلف کشور اعم از شهر و روستا در کارنامه خود دارد. 
او در حوزه‌های صرف و نحو به صورت خصوصی در حوزه علمیه یزد، تفسیرقرآن و خانواده متعادل در اسلام ویژه فرهنگیان در مقطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد، درس آشنایی با نهج البلاغه، مقطع کارشناسی در دانشگاه قرآن و حدیث قم و… تدریس داشته است.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا