اخبار امروز

امداد رسانی مرزداران به مرزنشینان آستاراییسرهنگ هادی قاسمی گفت: نیرو‌های مرزبانی از ساعات اولیه آب گرفتگی و وقوع سیلاب در شهرستان آستارا، با حضور در مناطق آسیب دیده درکنار دیگر یگان‌های امدادی، خدمات رسانی به مردم سیل زده را آغاز کردند.
فرمانده هنگ مرزی آستارا افزود: با استقرار گروه‌های مرزبانی در مناطق آسیب دیده و سیل زده، امداد رسانی به مردم منطقه با تمام ظرفیت در حال انجام است.
وی؛ توزیع بسته‌های مواد غذایی، آب معدنی و کمک به جمع آوری آب‌های سطحی و ترمیم کوچه‌ها و محلات را از جمله اقدامات مرزبانان برای کمک به مردم مناطق سیل زده شهرستان آستارا اعلام کرد.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا