اخبار امروز

امسال بیش از ۴۵ درصد تعهد شغلی در مهاباد محقق شد
حسن عباسی فرماندار ویژه مهاباد امروز در جلسه کمیته اشتغال‌زایی گفت: شهرستان مهاباد از این حیث رتبه سوم استانی را در اختیار دارد که با ثبت همه اشتغال‌زایی صورت پذیرفته توسط دستگاه‌ها این آمار ارتقا خواهد یافت.
وی با بیان اینکه تسهیلات پرداخت شده باید منجر به اشتغال‌زایی واقعی شود، افزود: با پرداخت تسهیلات و در نهایت تولید، زمینه رونق اقتصادی و بهبود شرایط کسب و کار فراهم خواهد شد.
عباسی با اشاره ابلاغ پرداخت تسهیلات از محل منابع تبصره ۱۸ اضافه کرد: طرح‌های معرفی شده باید در جامعه نیازسنجی و دارای طرح توجیهی اقتصادی باشد تا منجر به اشتغال و تولید شود.
فرماندار ویژه مهاباد تاکید کرد: زمین‌های واگذار شده به سرمایه‌گذارانی که تاکنون موفق به احداث پروژه‌های خود نشده اند، به سایر متقاضیان واگذار خواهد شد.
وی همچنین از مدیران دستگاه‌های اجرایی نیز خواست که موانع و محدودیت‌های جذب اعتبارات و پرداخت تسهیلات به متقاضیان را به فرمانداری اعلام کنند.
در این جلسه مدیران هر یک از دستگاه‌های اداری عملکرد خود را در قبال سهم اشتغال‌زایی خود را ارائه کردند.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا