اخبار امروز

انتشار فراخوان شانزدهمین جشنواره ملی شعر در کوچه آفتابحمید بهداروندی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گتوند گفت: با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گتوند و انجمن شعر این شهرستان در راستای تعالی فرهنگ و هنر و بازتاب نگاه خلاقانه و موشکافانه هنرمندان عرصه شعر و ادبیات، در نظر دارد شانزدهمین جشنواره ملی شعر در کوچه آفتاب یادمان قیصر امین پور را با حضور شاعران ملی در گتوند برگزار نماید.
به گفته او محور‌های جشنواره عبارتند از انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، نقش زنده یاد دکتر قیصر امین پور در شعر و ادبیات معاصر فارسی، تاثیر مقاومت و ایثار در رشد و اعتلای آفرینش‌های ادبی، تاثیر شعر دکتر قیصر امین پور بر ادبیات کودک و نوجوان و خلق اشعار خلاقانه و نوآوری برای سنین کودک و نوجوان
او می‌گوید: اهداف این جشنواره گسترش و توسعه فرهنگ انقلاب و دفاع مقدس، تلاش جهت شناخت ویژگی‌های شخصیت های، علمی و ادبی شاعر فرزانه انقلاب، زنده یاب دکتر قیصر امین پور، شناسایی شاعران و پژوهشگران ملی به منظور رشد و اعتلای خلاقیت‌ها و آفرینش‌های ادبی آنان است.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گتوند گفت: شانزدهمین جشنواره ملی شعر در کوچه آفتاب یادمان دکتر قیصر امین پور در ۸ آبان ماه ۱۴۰۲ در گتوند برگزار می‌شود.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا