اخبار امروز

انتشار ۱۲۸ عنوان کتاب در حوزه ایثار و شهادتزهرا شیرکوند رئیس اداره تالیف و نشر بنیاد شهید و امور ایثارگران جمهوری اسلامی ایران با اشاره به روند چاپ کتاب با موضوع ایثار و شهادت گفت: تاکنون بیش از دو هزار و ۲۲۳ عنوان کتاب در حوزه ایثار و شهادت در کشور چاپ شده است.
وی افزود: همچنین امسال ۱۲۸ عنوان کتاب در حوزه ایثار و شهادت منتشر خواهد شد.
بیشتر بخوانید
شیرکوند اظهار کرد: جمع‌آوری آثار شفاهی شهدا به خصوص شهدای مدافع حرم و همچنین جانبازان در دستور کار قرار دارد و از کار‌های که برای جمع‌آوری این آثار انجام شده است، استقبال می‌شود و در آینده این آثار منتشر خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه همایش منطقه‌ای نویسندگان نو قلم در حوزه ایثار و شهادت از دو سال اخیر با سیاستگذاری رئیس بنیادشهید و امور ایثارگران کشور برنامه‌ریزی شده است، اضافه کرد: اجرای این همایش در پنج استان کشور برگزار می‌شود که در چهارمحال و بختیاری به عنوان نخستین استان در حال اجراست.
شیرکوند از برگزاری همایش ملی نویسندگان نوقلم در حوزه ایثار و شهادت اسفندماه امسال با حضور نویسندگان نوقلم سراسر کشور خبر داد و گفت: پرورش نویسندگان جوان در حوزه ایثار و شهادت از اهداف اصلی این همایش است که این نویسندگان در رده سنی نوجوانان و جوانان قرار دارد.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا