اخبار امروز

انهدام باند جاعلان اسناد ثبتی در شرق تهران
سردار کارآگاه علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت گفت: در اولین روز‌های شهریور ماه امسال، پرونده‌ای تحت عنوان جعل وکالتنامه تعویض پلاک خودرو، از شعبه چهارم بازپرسی دادسرای ناحیه هشت تهران برای رسیدگی تخصصی به اداره ۱۳ معاونت مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی ارجاع شد.
این مقام انتظامی عنوان داشت: شاکی در بیانات خود به کارآگاهان گفت که سند وکالتنامه تعویض پلاک خودروی سواری اش در سال گذشته و بدون حضور او در یک دفترخانه تنظیم شده است.
وی افزود: متعاقباً اقدامات لازم برای احضار مالک دفترخانه ثبت اسناد به اداره آگاهی صورت گرفت و متعاقبا این فرد که “حسین” نام داشت در برابر کارآگاهان قرار گرفته و عنوان داشت که هرگز به این موضوع ارتباطی نداشته است و جاعلی را که اشاره می‌شود، نمی‌شناسد.
رییس پلیس آگاهی پایتخت، تصریح کرد: در بازجویی‌های تکمیلی این فرد مدعی شد که خود شاکی در دفترخانه حاضر شده و اقدام به امضای اسناد کرده است، اما در نهایت لب به اعتراف گشود و به همدستی خود با جاعلان به نام‌های “سعید” و “مهران” اعتراف کرد.
سردار گودرزی، اظهار داشت: جزییات پرونده در اختیار بازپرس پرونده رسید و متهم با صدور قرار وثیقه، برای تکمیل تحقیقات از جمله شناسایی و دستگیری سایر همدستانش مجددا تحت بازجویی قرار گرفت.
وی بیان کرد: در تحقیقات بعدی یکی از متهمان شناسایی و دستگیر شد و به جرم خود با همدستی متهم دیگر پرونده و فردی دیگر، اعتراف کرد که با شناسایی دو نفر دیگر، طی یک عملیات ضربتی آن ۲ تن نیز دستگیر و در بازجویی‌های انجام شده به جرم خود اعتراف کردند.
رییس پلیس آگاهی پایتخت، در پایان، گفت: متهمان برای رسیدگی قضایی به دادسر منتقل شدند تا دستور قضایی برای این پرونده صادر شود.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا