اخبار امروز

انهدام باند سارقان موتورسوار در تهران
سردار کارآگاه علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت، در تشریح این خبر گفت: با دریافت خبری مبنی بر فعالیت باند سارقین موتورسیکلت در محدوده سرکلانتری هشتم، موضوع تحت بررسی قرار گرفت.
این مقام انتظامی عنوان داشت: در تحقیقات انجام شده مشخص شد افرادی به نام‌های “علی” و “رضا” پس از سرقت موتورسیکلت‌های تندرو اقدام به سرقت می‌کنند و اموال مسروقه به یک مالخران اموال مسروقه می‌فروشند.
وی افزود: به محض دریافت این اطلاعات پرونده‌ای در پلیس آگاهی تشکیل و کارآگاهان برای دستگیری متهمان وارد عمل شدند که طول این تحقیقات ۲ تن از شاکیان پرونده شناسایی شده و در نهایت محل اختفاء متهمان واقع در شرق تهران شناسایی شد.
سردار گودرزی در ادامه گفت: طی عملیاتی همزمان هر ۲ متهم دستگیر و برای تحقیقات به اداره آگاهی منتقل شدند که در ابتدا منکر جرایم خود شدند، اما در نهایت اعتراف کرده و پس از تکمیل پرونده راهی دادسرا شدند.
وی در پایان، تصریح کرد: تحقیقات در خصوص شناسایی مالخران اموال مسروقه در حال انجام است.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا