اخبار امروز

اهدای ۵۰۰ بسته نوشت افزار به دانش آموزان توسط خیر البرزیسعید افلاکی گفت: این بسته ها شامل کوله پشتی ، دفتر مشق و نقاشی،خودکار ، تراش، پاک کن ، مداد و مداد رنگی است .
او افزود: نیکوکاران می توانند کمک های نقدی و غیر نقدی خود را از طریق ۱۵ مرکز نیکوکاری کمالشهر به دانش آموزان نیازمند اهدا کنند؛ همچنین شماره کارت بانکی ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۷۲۹۲ برای کمک نقدی به دانش آموزان اختصاص یافته است.
افلاکی گفت : شماره تلفن های ۳۴۷۲۱۶۹۴ و ۳۴۷۲۱۶۹۶ پاسخگویی سووالات خیرین هستند .
رییس اداره کمیته امداد امام خمینی(ره) کمالشهر بیان کرد: اکنون مراکز نیکوکاری کمالشهر به‌صورت محله محور، تخصصی و فراگیر با شناسایی نیازمندان و بهره‌گیری از ظرفیت خیرین، نیکوکاران، در جهت رفع فقر و محرومیت تلاش می‌کنند.
شهر ۱۷۰ هزار نفری کمالشهر در غرب کرج قرار دارد.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا