اخبار امروز

اُفت بیش از ۵ هزار واحدی شاخص کل بورس
امروز سه شنبه (۲۸ شهریور) در ابتدای بازار شاخص کل بورس با افت ۶ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۱۳۳ هزار و ۴۸۴ واحدی قرار گرفت. در انتهای بازار هم شاخص کل بورس با کاهش ۵ هزار و ۲۹ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۱۲۸ هزار و ۴۶۱ واحدی قرار گرفت.
ارزش معاملات بورس تهران امروز به حدود رقم ۲ هزار و ۵۸ میلیارد تومان رسید.
فولاد، فملی و شپنا سه نمادی بودند که بیشترین تاثیر را در شاخص داشتند و تکاردان، شستا و شسیتا سه نماد پرتراکنش بودند.
شاخص کل هم وزن با کاهش هزار و ۵۴۴ واحدی روی پله ۷۲۲ هزار و ۴۳۴ واحدی قرار گرفت. همچنین حجم معاملات امروز سهام در بورس تهران به تعداد ۴ هزار و ۴۰ میلیارد سهم به ارزش ۲ هزار و ۵۸ میلیارد تومان رسید.
برترین گروه صنعتی بورس
امروز خودرو بیشترین ارزش معامله را با مبلغ ۲۵۸ میلیارد تومان به خود اختصاص داد. همچنین فلزات اساسی و شیمیایی در رتبه‌های بعدی ارزش معاملات قرار داشتند.
بیشترین ارزش و حجم معاملات سهام در بورس و فرابورس
افران، کمند ۴ و افران۴ بیشترین ارزش معامله و نماد‌های شستا، البرز۲ و کمند۴ بیشترین حجم معامله را در بورس تهران تجربه کردند.
اراد ۱۳۲، اخزا ۱۳۴ و تابان۱۱ بیشترین ارزش معامله و نماد‌های دی، کارا و نخل ۴ بیشترین حجم معامله را در فرابورس تهران تجربه کردند.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا