اخبار امروز

بارش‌های رگباری باران در مناطق جنوب غربی کرمان
مریم سلاجقه با اعلام اینکه آسمان استان کرمان صاف تا کمی ابریست، گفت: برای امروز در نیمه شمال شرقی استان غبار را داریم و در مناطق جنوب غربی نیز بارش‌های رگباری باران پیش بینی می‌شود.
او افزود: در سایر مناطق استان جوی نسبتا پایدار وجود دارد.
سلاجقه بیان داشت: از اوایل هفته از شدت گرما در سطح استان کاسته خواهدشد.
او تصریح کرد: در ۲۴ساعت گذشته، لاله زار با دمای ۱۱ درجه سانتیگراد سردترین و منوجان با دمای ۴۲درجه سانتیگراد گرمترین نقاط استان کرمان به ثبت رسیده اند.
کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان کرمان، حداقل دمای شهر کرمان را ۱۸ درجه سانتیگراد اعلام کرد و افزود: این دما امروز در گرمترین ساعت به ۳۵درجه سانتیگراد می‌رسد.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا