اخبار علمی و پزشکی

بازدید معاون درمان وزارت بهداشت از آزمایشگاه مرجع سلامت

سعید کریمی معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی همزمان با روز آزمایشگاه به منظور تجلیل و قدردانی از پرسنل آزمایشگاه از محل آزمایشگاه مرجع سلامت بازدید کرد.
کریمی در این بازدید بر توان علمی و عملی کارشناسان شاغل در آزمایشگاه‌های پزشکی تاکید و به زحمات فراوان این قشر اشاره کرد.
معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی همچنین در نشستی با پرسنل این مرکز مسائل و مشکلات را استماع و از نزدیک در جریان گزارش عملکردی حوزه آزمایشگاه رفرانس کشور قرار گرفت.
وی در این نشست گفت: جامعه آزمایشگاهی کشور افرادی متخصص، بی ادعا و توانمندی هستند که نسبت به کار زیاد کمتر دیده می‌شوند. همکاران این حوزه در زمان کووید -۱۹ نیز در خط مقدم مقابله با این ویروس قرار داشته و تلاش شبانه روزی انجام دادند.
معاون درمان وزارت بهداشت افزود: در سال جدید تعالی خدمات آزمایشگاه‌های کشور در دستور کار است و امیدواریم گام‌های موثری جهت ارتقای کیفیت خدمات آزمایشگاهی برداشته شود و با برنامه ریزی جامع جهت راه اندازی و توسعه شبکه آزمایشگاهی کشور اقدام خواهد شد.
کریمی با اشاره به حمایت وزارت بهداشت از آزمایشگاه رفرانس گفت: در تلاشیم از محل کمک سازمان جهانی بهداشت و منابع وزارت بهداشت این حوزه را تقویت کنیم و با تخصیص فضای بزرگتر با قابلیت توسعه به آزمایشگاه مرجع سلامت تلاش خواهد شد.

خبر فارسی

باشگاه خبرگزاری جوان هستم با خبر های علمی و پزشکی در خدمت شما...

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا