اخبار امروز

بازگشایی محور روستایی لاسک به امام زاده ابراهیم (ع)مهدی نقدی گفت: بارش شدید باران در شب گذشته، جاده مواصلاتی چوبر، لاسک و امام زاده ابراهیم (ع) را مسدود کرده بود که با تلاش نیرو‌های راهداری و حمل نقل جاده‌ای باز شد.
فرماندار شفت افزود: بارش‌ها همچنین موجب ریزش کوه در بخش‌هایی از مسیر ارتباطی بیش از ۱۰ روستای شهرستان شفت، و مسدود شدن ۲ ساعته راه‌های این روستا‌ها شده بود که با کمک نیرو‌های امدادی و خدمات رسان، این راه‌ها بازگشایی و تردد در آنها جریان دارد.
وی با اشاره به آخرین وضعیت پل آب‌نمای چوبر گفت: ماشین‌آلات راهداری برای کنترل وضعیت به منطقه اعزام شدند، اما از اهالی منطقه و مسافران درخواست داریم، به دلیل طغیان رودخانه امام‌زاده ابراهیم (ع) از جاده‌های جایگزین استفاده کنند.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا