اخبار امروز

بحران افغانستان محور دیدار دبیرکل سازمان ملل و رئیس جمهور ایران
سخنگوی سازمان ملل متحد روز سه‌شنبه، ۲۸ سنبله، با نشر خبرنامه‌ای گفت انتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل متحد در حاشیه هفتادوهشتمین مجمع عمومی این سازمان با سیدابراهیم رییسی، رییس‌جمهور ایران دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار دو طرف درباره علاقه دوجانبه از جمله برنامه جامع اقدام مشترک (برجام)، روابط سازنده منطقه‌ای و بحران‌های یمن و افغانستان گفت‌وگو کرده‌اند. 
دبیرکل سازمان ملل متحد در این دیدار خواست تا از رعایت حقوق بشر درافغانستان، به‌ویژه برای زنان و دختران اطمینان حاصل کنند.
جزییات بیشتری از جزئیات این دیدار ارایه نشده است.
گفتنی است هفتادوهشتمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد با شعار «احیای مجدد اعتماد و احیای همبستگی جهانی» و جست‌‌وجوی راه حل چالش‌ها در نیویورک آغاز می‌شود.
این نشست با شرکت نمایندگان ۱۹۳ کشور، قرار است تا ۲۶ سپتامبر ادامه یابد.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا