اخبار امروز

برداشت سالانه ۱۰۰ تن خرما از اراضی شهرستان مهرانمسئول جهادکشاورزی صالح آباد از توابع شهرستان مهران بیان کرد حسین پورنوروز، مسئول جهاد کشاورزی صالح آباد از توابع شهرستان مهران، گفت: این منطقه به عنوان یکی از مناطق گرمسیری استان ایلام قطب اصلی تولید خرما در این استان به شمار می‌رود.
وی افزود: بیش از ۴۱ هکتار از مزارع این منطقه به سطح زیر کشت خرما رفته است که از این مقدار ۲۷ هکتار بارور شده و ۱۴ هکتار نیز هنوز مثمر ثمر نشده است.
مدیر جهاد کشاورزی صالح آباد ادامه داد: از این میزان سطح زیر کشت، سالانه حدود ۱۰۰ تن خرما برداشت خواهد شد.
پورنوروز با اشاره به اینکه خرمای برداشت شده صالح آباد، عمدتا از نوع استعمران و زاهدی است، خاطر نشان کرد: عمده بازار مصرف این مقدار خرما داخلی بوده و علاوه بر بازار استان به سایر استان‌های کشور نیز ارسال خواهد شد. 

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا