اخبار ورزشی

برزگر: قصد دارند پرسپولیس را به حاشیه ببرند/ دوستان به جای شلوغ کاری به فصل بعد فکر کنند

محمد برزگر پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه کدامیک از تیم‌های پرسپولیس و سپاهان قهرمان لیگ برتر فوتبال می‌شوند، گفت:  تیم پرسپولیس شانس بیشتری دارد چرا که این تیم از لحاظ روحی و روانی در  سطح خوبی قرار دارد  و یک کامبک و برگشت خوبی به صدر جدول داشته است. ان شالله یک بازی خوب برابر نساجی در مازندران داشته باشیم و آنجا جشن قهرمانی را بگیریم و خوشحال شویم.

نوشته های مشابه

او درباره اظهارات نورافکن مبنی بر اینکه اهالی فوتبال از اتفاقات پیش پرده اطلاع دارند و سپاهان قهرمان لیگ برتر فوتبال است، گفت: تیم پرسپولیس در ورزشگاه آزادی برابر سپاهان شکست خورد و چرا در آن زمان این حرف و حدیث‌ها نبود. پرسپولیسی‌ها در این ۵ بازی اخیر یکدل بودند و همه بازی را بردند حتی در دربی توانستند استقلال را ببرند. به هر حال هیچ حرف و حدیثی نمی‌مانداما تیم پرسپولیس را می‌خواهند به حاشیه ببرند و هفته آخر چاره‌ای جز این ندارند و در فضای مجازی و مصاحبه‌های خود شلوغ بازی در می‌آورند و همه هم می‌دانند که پرسپولیس خیلی جا‌ها متضرر شده است که قهرمانی به روز آخر کشیده شده است، اما قهرمانی حق سرخپوشان است.

برزگر درباره اینکه استقلالی‌ها و سپاهانی‌ها مدعی هستند که اشتباهات داوری به نفع پرسپولیس بوده است، گفت:  اشتباهات داوری برای همه بوده و این اشتباهات جزیی از فوتبال بوده است. داوران جزو  قشر پاک هستند و داوری در هر زمینه‌ای سخت است. تیم پرسپولیس هم از داوری متضرر شده است و شاید سایر تیم‌ها نیز ضرر کردند، اما روند به آن شکل نبوده که تیم‌ها اعتراض داشته باشند. به هر حال پرسپولیس تیم مطرح و  بزرگی محسوب می‌شود و قهرمانی‌های متعددی به دست آورده است. دوستان بهتر است به جای شلوغ کاری به فکر  لیگ بعد باشند و ان شا الله پرسپولیس امسال قهرمان می‌شود.

او درباره اینکه تیم پرسپولیس می‌تواند با قهرمانی در جام حذفی دبل قهرمانی کند، گفت: ایشالا چنین اتفاقی رخ می‌دهد و بعد از جشن قهرمانی در لیگ فکر و ذکر پرسپولیسی‌ها جام حذفی می‌شود و قطعا همین طور است.

پیشکسوت پرسپولیس درباره  اینکه بازی با نساجی را چطور می‌بیند، گفت: نساجی تیم خوب و ریشه داری است و تماشاگران پرشوری دارد. پرسپولیس بازی سختی در مازندران دارد، اما این تیم نشان داده که الکی پرسپولیس نیست و مرد روز‌های سخت است و تیمی که برای قهرمانی می‌جنگد برایش فرقی نمی‌کند بازی در داخل یا خارج از خانه است. پرسپولیس هم در آنجا هم از حمایت هواداران پرشور خود برخوردار خواهد بود. من با تمام احترامی که برای تیم نساجی قائل هستم، اما ان شا الله با تاکتیک و تدبیری که گل محمدی و تیم آنالیزش که تیم نساجی را آنالیز کردند بتوانیم این تیم را شکست بدهیم. مهمتر از همه بحث  روحی و روانی است که پرسپولیسی‌ها در سطح آرمانی خوبی قرار دارد و ان شا لله ما ۳ امتیاز می‌گیریم و جشن قهرمانی را به پا می‌کنیم.

برزگر درباره ادعای رقبای پرسپولیس مبنی بر قهرمانی‌های شائبه برانگیز این گفت: تیم پرسپولیس حریفان خود را برده است و همه دیدند که یک فوتبال پاکی را به نمایش گذاشته است. آن‌ها در زمین مسابقه حرف‌های خود را بزنند.

اناهتیا هنرجو

اناهیتا هستم ، عاشق اخبار ورزشی ایران در سایت خبرخونه

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا