اخبار امروز

برپایی نمایشگاه تخصصی کاشی، سرامیک، سنگ و چینی بهداشتی احمد خورگامی مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان گفت: اولین نمایشگاه تخصصی کاشی، سرامیک، سنگ و چینی بهداشتی همزمان با دومین نمایشگاه تخصصی چسب، رنگ، رزین و پلاستیک از  ۲۸ تا ۳۱ شهریور ماه از ساعت ۱۶ تا ۲۲ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی استان قزوین برگزار خواهد شد.
خورگامی بیان داشت: بیش از ۳۰ واحد تولید کننده در حوزه‌های مرتبط با عنوان نمایشگاه تولیدات و محصولات خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهند داد.
وی اظهار داشت: همچنین با توجه به هماهنگی‌های بعمل آمده میزبان حضور آقای لوئونگ کونوک هویی سفیر محترم جمهوری سوسیالیستی ویتنام در مراسم افتتاحیه نمایشگاه نیز خواهیم بود.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی یادآور شد: همچنین تور تخصصی بازدید از نمایشگاه توسط معاونت صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی تهران همزمان با دومین روز از برگزاری، در روز چهارشنبه ۲۹ شهریور ماه برگزار خواهد شد و پذیرای بازدید متخصصان و بازدیدکنندگان خواهیم بود.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا