اخبار امروز

برپایی نمایشگاه هنر‌های تجسمی در ملایرسرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر از برگزاری پنجمین نمایشگاه گروهی آموزشگاه هنر‌های تجسمی با عنوان شور رنگ در شعر با تصویرسازی اشعار فارسی از ۲۷ شهریور تا ۲ مهر و از ساعت ۱۰ تا ۱۳ و ۱۶ تا ۲۰، در سرای فرهنگ و هنر با همکاری شهرداری به مناسبت روز شعر و ادب پارسی و بزرگداشت استاد محمد حسین شهریار خبر داد و گفت: دو ماه به هنرجویان این آموزشگاه در ارتباط با تصویرسازی شعر (گروه سنی ۸ تا ۱۲ سال) و تصویر سازی ضرب المثل (گروه سنی ۵ تا ۸ سال) و همچنین طراحی چهره تعدادی از شاعران و بزرگان ادبیات ایران (رده سنی ۸ تا ۱۲ سال) آموزش‌های لازم داده شد.
فرشاد کشاورزیان گفت: تکنیک گواش، آبرنگ، پاستل روغنی و اکرولیک برای کودکان زیر ۱۲ سال و تکنیک طراحی با مداد، راپید، کنته، مداد رنگی، اکرولیک و رزین برای هنرجویان ۱۲ سال به بالا و چند نمونه از آثار هم که در طول دوره‌های مختلف پدید آمده، آماده ارائه است.
او گفت: هنرجویان این آموزشگاه، پس از آشنایی با سبک شناسی غربی و شرقی با هنر‌های نقاشی ایرانی همچون تذهیب، نگارگری، نقاشی قهوه خانه‌ای یا قاجاری آشنا شدند.
در این نمایشگاه از تابلویی در زمینه، ملایر شهر جهانی انگور هم رونمایی خواهد شد.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا