اخبار امروز

برگزاری اولین رویداد فناورانه حوزه آجیل و خشکبار در خراسان رضویمسعود نجفی رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی گفت: رویداد فناورانه حوزه فرآوری، بسته بندی و ماشین آلات آجیل و خشکبار توسط شرکت شورین و دهکده فناوری و نوآوری کشاورزی، منابع طبیعی و صنایع غذایی خراسان رضوی میتواند ظرفیت حداکثری شرکت‌های دانش بنیان را معرفی کند.
او افزود: همچنین استعداد شرکت‌های فناور عضو پارک‌های علم و فناوری، دانشگاه‌های مرتبط در سراسر کشور، اساتید این صنعت و پژوهشکده‌ها و مراکز رشد را جهت شناسایی و رفع نیاز‌های صنایع تکمیلی و تبدیلی ایجاد کنند.
رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی خراسان رضوی ادامه داد: طی برگزاری این رویداد، نیاز‌های شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ توسط مدیران و کارشناسان صنعت آجیل و خشکبار احصا و ارائه می‌شود.
نجفی بیان کرد: شرکت‌های دانش بنیان، فناور، استارتاپ ها، محققان و دانشگاهیان فعال در آن حوزه پس از بررسی نیازها، امکان سنجی ساخت و تبیین پیشنهادات لازم برای رفع مشکلات را ارائه می‌دهند.
وی اظهار کرد: صاحبان صنایع و شرکت‌های دانش بنیان ضمن معرفی محصولات، ظرفیت‌ها و خدمات خود امکان مذاکره مستقیم تجاری با یکدیگر را خواهند یافت.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا