اخبار امروز

برگزاری رژه نیرو‌های مسلح ۳۱ شهریور در همدان مسلم مخفی بعد از ظهر امروز در جلسه هماهنگی ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس شهرستان همدان گفت: ۳۱ شهریور در نخستین روز از هفته دفاع مقدس مراسم سان و رژه نیرو‌های مسلح در میدان باباطاهر همدان برگزار می‌شود.
او با اشاره به نمایش بخش‌هایی از توانمندی و آمادگی نیرو‌های مسلح استان در این مراسم گفت: با توجه به برگزاری مراسم سان و رژه نیرو‌های مسلح در میدان باباطاهر همدان و برخی از خیابان‌های منتهی به این میدان در صبح روز ۳۱ شهریور طرح ویژه ترافیکی و محدودیت تردد اعمال خواهد شد.
فرماندار شهرستان همدان گفت: با توجه به بازگشایی مدارس در هفته دفاع مقدس برنامه‌هایی با یاد و نام شهدا در مراسم بازگشایی مدارس پیش‌بینی شود.
مخفی گفت: امسال دومین کنگره ۸ هزار شهید استان را در پیش رو داریم که اجلاسیه و برنامه‌های اصلی طی چهار روز پیش‌بینی شده است.
او گفت: علیرغم برنامه‌ریزی دشمن برای دامن زدن به اغتشاشات و ناآرامی‌ها در این ایام با بصیرت مردم و هوشیاری نیرو‌های نظامی، انتظامی و امنیتی در همدان مشکلی نداشتیم.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا