اخبار امروز

برگزاری نخستین دوره مسابقات مهارتی سربازان در نیمه دوم سال جاری
سردار موسی کمالی، مشاور عالی فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیرو‌های مسلح درباره جزئیات برگزاری نخستین دوره مسابقات مهارتی سربازان وظیفه اظهار کرد: بعد از گذشت ۶ سال از ورود نیرو‌های مسلح به موضوع مهارت آموزی سربازان وظیفه و کمک به اشتغال جوانان سرباز و آموزش بیش از ۱ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر از جوانان سرباز، در نظر داریم که نخستین دوره مسابقات مهارتی بین سربازان وظیفه نیرو‌های مسلح برگزار شود.
وی افزود: این مسابقات در بین تمامی سربازان وظیفه ماهر سراسر کشور در ۴ سطح شهرستان، استان، سازمان (ارتش، سپاه، فراجا و وزارت دفاع) و سراسری برگزار می‌شود و همه یگان‌های نیرو‌های مسلح و سربازان ماهر در آن مشارکت می‌کنند.
سردار کمالی با بیان اینکه ارتقا کیفیت آموزش‌های مهارتی، شناسایی نخبگان و استعداد‌های برتر مهارت آموخته، ترویج و توسعه فرهنگ مهارت آموزی بوده افزود: در نیمه دوم سال ۱۴۰۲ نیز این مسابقه برگزار خواهد شد و ضوابط اجرایی آن نیز در مهرماه ابلاغ خواهد شد.
مشاور عالی فرمانده قرارگاه مرکزی مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیر‌وهای مسلح ادامه داد: بعد از هماهنگی‌های لازم و توجیه مسئولان مسابقات، از آبان ماه به طور رسمی از سطح شهرستان آغاز خواهد شد و این مسابقات با مشارکت نیرو‌های مسلح، قرارگاه مرکزی مهارت آموزی و سازمان فنی و حرفه‌ای برگزار می‌شود.
وی با اشاره به اینکه تلاش می‌شود این مسابقات در ۱۴ رشته همچون تعمیر خودرو، جوشکاری، عکاسی، فیلمبرداری، تعمیر تلفن، تعمیر آبگرمکن و پکیج، کولر گازی، آرایشگری، نانوایی، آشپزی، تیراندازی، امداد و نجات و… برگزار شود، گفت: به برگزیدگان این مسابقات مرخصی تشویقی، جوایز نقدی، انتخاب محل خدمت و… اعطا می‌شود.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا