اخبار امروز

برگزاری نشست هماهنگی با موضوع هفته دفاع مقدس در خرمشهرفرماندار ویژه شهرستان خرمشهر بر لزوم برگزاری باشکوه برنامه‌های هفته دفاع مقدس در این شهرستان تاکید کرد و گفت: گرامیداشت یاد و خاطر هشت سال دفاع مقدس باید به صورت ویژه مورد توجه قرار گیرد و همه مسئولین و مردم باید در این امر دخیل باشند.
وی اظهار داشت: پاسداشت خون شهدا و زنده نگه داشتن یاد و خاطر آنها و همچنین ارج نهادن به جانفشانی جانبازان، ایثارگران و رزمندگان با حفظ کرامت و منزلت والای آنان کمترین کاری است که امروز بر عهده ما قرار دارد که باید به نحو شایسته انجام شود.
عمیدزاده خاطرنشان کرد: دستگاه های اجرایی براساس صورتجلسه انجام شده برنامه ریزی و هماهنگی های لازم را برای مراسم تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس که در روز چهارشنبه ۲۹ شهریور در مجتمع رفاهی سوم خرداد برگزار خواهد شد اقدام نمایند.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا