اخبار سیاسی

برگزاری نمایشگاه کار در دانشگاه تهران/ معرفی فرصت های شغلی و ایده های برتر- اخبار سیاسی تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم

به گزارش خبرخونه:

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، فرشته امین، مدیر مرکز توسعه و مهارت آموزی دانشگاه تهران در نشست خبری با اشاره به برگزاری نمایشگاه کار این دانشگاه در خرداد ماه  به جزئیات برگزاری آن اشاره کرد و گفت: نمایشگاه کار رویدادی است که با هدف رویایی کارجویان و کارفرمایان  علم و صنعت برگزار می شود. همه ساله دانشگاههای مطرح و بزرگ دنیا با برگزاری چنین نمایشگاهی زمینه آشنایی صاحبان علم و فناوری با فارغ التحصیلان و دانشجویان حوزه های مختلف علمی و صنعتی را برگزار می کنند  و دانشگاه تهران برای اولین بار چنین نمایشگاهی را در این سطح  با حضور سازمان های داخلی و بین المللی  طی سه روز از اول تا سوم خردادماه برگزار می کند.

 

وی افزود: در این نمایشگاه علاوه بر ارایه فرصتهای شغلی و کارآموزی به کارجویان ،کارگاههای آموزشی متنوعی با رویکرد آماده سازی کارجویان برای ورود به بازار کار و نشستی با حضور مدیران ارشد و تصمیم گیرندگان حوزه اشتغال کشور در بخش های مختلف سازمانهای دولتی، دانشگاه و صنعت در خانه گفتگوی دانشگاه تهران با هدف شناسایی مشکلات حوزه اشتغال جوانان و ارایه راهکارهای اجرایی برگزار می شود.

وی با اشاره به راه اندازی سامانه ای برای معرفی کارآموزان و کارفرمایان نیز گفت: در همین راستا از یک ماه پیش سامانه ای ایجاد شده و کارفرمایان و کارجویان در آن به معرفی خود می پردازند. پس از برگزاری  از نمایشگاه سامانه کاریابی دانشگاه تهران در همین سامانه  تاسیس می شود.

امین یادآور شد: در این نمایشگاه مسابقه ایده ها برای پاسخگویی به چالش های سازمان های مختلف  با حضور دانشجویان و برای مشارکت با کارفرمایان و با هدف ارزیابی کارجویان برگزار شده و همچنین برند کارفرمایان در معرض نظرخواهی شرکت کنندگان قرار می گیرد و  به کارفرمایان برتر لوح تقدیر ارایه می شود.

وی تصریح کرد: افتتاحیه این نمایشگاه روز دوشنبه اول خرداد با حضور جمعی از مسئولان و صاحبان ایده و فناوری به مدت سه روز در مصلی دانشگاه تهران برگزار می شود.

دانشگاه تهران , وزارت علوم ,

انتهای پیام/

https://tn.ai/2891439

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا