اخبار امروز

برگزاری همایش منطقه‌ای نویسندگان نوقلم در شهرکرداسماعیل عسگری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران چهارمحال و بختیاری در آیین افتتاح همایش منطقه‌ای نویسندگان نوقلم گفت: این همایش منطقه‌ای با حضور نویسندگان نوقلم از استان‌های یزد، لرستان، مرکزی، اصفهان، خوزستان و چهارمحال و بختیاری تا فردا چهارشنبه ۲۹ شهریورماه ۱۴۰۲ در مجتمع لاله شهرکرد در حال اجراست.
وی افزود: ایجاد انگیزه برای فعالیت بیشتر جهت تولید آثار فاخر و ارزشمند پیرامون ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و آموزش تخصصی نویسندگان نوقلم از اهداف برگزاری این همایش است.
بیشتر بخوانید
عسگری با اشاره به اینکه شرایط سنی شرکت‌کنندگان در این همایش ۱۵ تا ۵۵ است، اضافه کرد: آثار ارائه شده به این همایش دارای ارزش ادبی و هنری است و در آینده آثار برگزیده افراد شرکت‌کننده به چاپ خواهد رسید.
وی ادامه داد: آثار نویسندگان شرکت‌کننده در این همایش در قالب‌های داستان کوتاه و بلند، خاطره نویسی، زندگی نامه، فیلمنامه، دل‌نوشته و یادداشت‌هایی است و خاطره‌نویسی و داستان‌نویسی از برنامه‌های دیگر این همایش است.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا