اخبار امروز

برگزاری «همدلی برای ظهور» در مسجد جمکرانهمیاری و دستگیری مومنین از یکدیگر یکی از جلوه‌هایی است که در جامعه مهدوی بروز و ظهور دارد، در این راستا مسجد مقدس جمکران با مشارکت آحاد مردم و مجموعه‌های خیریه و خدمات‌رسان اجتماعی از نهم ربیع‌الاول برابر با سوم مهرماه تا ۱۷ ربیع‌الاول برابر با ۱۱ مهرماه که با ولادت رسول اکرم (ص) همراه است جشن گلریزان «همدلی برای ظهور» را برگزار می‌کند.
همچنین پویش «هواتو دارم» برگزار و به زودی درگاه‌های دریافت کمک‌های مردمی اعلام خواهد شد.
عواید این گلریزان و مشارکت مردمی صرف خرید جهیزیه برای نوعروسان نیازمند، اشتغال زنان سرپرست خانوار، تهیه بسته معیشتی و اطعام نیازمندان، برگزاری جشن تکلیف برای کودکان بی بضاعت، آزادی زندانیان جرایم غیرعمد و آبرسانی به مناطق محروم خواهد شد.
به همین منظور روز سه‌شنبه- ۱۰ ربیع‌الاول برابر با چهارم مهرماه مراسم افتتاحیه جشن گلریزان در صحن جامع امام مهدی (عج) مسجد جمکران همزمان با نماز مغرب و عشا و با حضور آحاد مردم، خیران و هنرمندان کشور برگزار خواهد شد.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا