اخبار امروز

برگزاری کرسی تلاوت مجمع قاریان و حافظان استان یزدصباغ، عضو هیئت‌مدیره مجمع قاریان و حافظان استان یزد گفت: دهمین کرسی تلاوت مجمع قاریان و حافظان استان یزد با حضور اقشار مختلف مردم و جامعه قرانی استان به میزبانی موسسه فاطمه الزهرا (س) شهرستان زارچ برگزار شد.
او افزود: این جلسه به‌صورت ماهیانه در یکی از شهرستان‌ها و مناطق استان باهدف رشد جوانان در جهت قرائت قران کریم برگزار می‌شود.
به گفته صباغ: در این جلسه اساتید قرآنی به تلاوت آیاتی چند از کلام‌الله مجید پرداختند و فضا را عطرآگین به نغمات الهی کردند.
در پایان این مراسم از قاریان و حافظان قرآن کریم و همچنین شرکت‌کنندگان در پویش من قرآن را دوست دارم با اهدای جوایزی تجلیل شد.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا