اخبار بین الملل

«بن‌گویر» اسرای فلسطینی را تهدید کرد

به گزارش خبرگزاری مهر خبرخونه به نقل از رسانه‌های فلسطینی، «ایتمار بن‌گویر» وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی امروز سه شنبه در جلسه امنیتی مسئولان اسرائیلی برای بررسی تحولات اوضاع پس از شهادت اسیر خضر عدنان تهدید کرد که این رژیم با هرگونه اقدام و اعتصاب اسرا با قدرت مقابله خواهد کرد و مجازات‌های سنگینی بر آن‌ها اعمال خواهد کرد.
بن‌گویر در تمامی زندان‌های اسرائیلی برای مقابله با هرگونه اقدام اسرا و سرکوب آنان دستور آماده‌باش داده است.
این در حالی است که در پی شهادت شیخ خضر عدنان در زندان‌های رژیم صهیونیستی، گزارش‌هایی درباره درگیری اسرای فلسطینی با زندان‌بانان منتشر شده است. همچنین منابع فلسطینی از برقراری وضعیت آماده‎باش امنیتی در زندان عوفر خبر داده‌اند.
شیخ خضر عدنان از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین صبح امروز در هشتاد و هفتمین روز اعتصاب غذای خود در زندان‌های رژیم صهیونیستی به شهادت رسید.
وی در اعتراض به بازداشت اداری و بی دلیل خود از سوی رژیم صهیونیستی اعتصاب غذایش را آغاز کرده بود. در گذشته نیز وی با اعتصاب غذای طولانی مدت خود صهیونیست‎‌ها را مجبور به آزادی خودش کرده بود.
با شهادت خضر عدنان، شمار اسرای فلسطینی که در زندان‌های رژیم صهیونیستی به شهادت رسیده اند به ۲۳۷ نفر رسیده است.
منبع: https://www.mehrnews.com/news/5769233/%D8%A8%D9%86-%DA%AF%D9%88%DB%8C%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D9%84%D8%B3%D8%B7%DB%8C%D9%86%DB%8C-%D8%B1%D8%A7-%D8%AA%D9%87%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%AF

مهر نیوز

خبرگزاری مهر هستم ، یکی از خبرگزاری های خبرخونه هستم...

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا