اخبار امروز

بهره مندی ۱۱ طرح اقتصادی از قانون استمهال بانک مرکزی ضامن فر گفت: با بیان اینکه ۳۱ شهریور آخرین مهلت استفاده از قانون هفت و نیم درصد استمهال بدهی واحد‌های تولیدی است، گفت: به همین علت جلسه ای فوق العاده تشکیل شد تا زمینه بهره مندی برخی واحد‌ها از این قانون فراهم شود.
مدیر کل دفتر امور هماهنگی اقتصادی استانداری کهگیلویه وبویراحمد افزود: این واحد‌های تولیدی به علت‌های مختلف نتوانستند اقساط خود را در موعد مقرر پرداخت کنند لذا بانک مرکزی قانونی را مصوب کرده تا بتوانند مشکلات خود را تسهیل کنند.
وی ادامه داد: بر طبق این قانون واحد‌هایی که می‌توانند از این بخشنامه استفاده کنند باید هفت و نیم درصد بدهی خود را پرداخت و مابقی آن را با سود ۲۳ درصد در مدت پنج سال به بانک‌ها پرداخت کنند.

باشگاه خبرنگاران جوان

باشگاه خبرنگاران جوان یک رسانه دیجیتال مستقل در ایران است که در زمینه‌های مختلف خبری، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و سیاسی فعالیت می‌کند. این رسانه معمولاً با انتشار مقالات، گزارش‌ها، ویدیوها و تحلیل‌ها در خصوص مسائل مختلف جامعه و کشور به ارتقاء دانش و آگاهی عمومی می‌پردازد. باشگاه خبرنگاران جوان در زمینه‌های مختلف همچون سیاست، اقتصاد، فرهنگ، هنر، ورزش و غیره اخبار و تحلیل‌های متنوعی ارائه می‌دهد. این رسانه توسط جوانانی که علاقه به روزنوشتی و فعالیت در حوزه رسانه دارند، اداره می‌شود و به عنوان یکی از منابع خبری معتبر در ایران شناخته می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا